פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה
   • סיכום
   • אירועים
   • הרכבים

   יורו 2016: צרפת העפילה לרבע הגמר אליפות אירופה

   המארחת הוכיחה אופי עם 1:2 אירלנד בתום שמינית גמר דרמטי. בריידי הימם את ליון עם פנדל כבר בדקה ה-2, גריזמן ענה עם צמד (57, 61) והרגיע את האומה הצרפתית. דאפי (66) הורחק, הטריקולור ימתינו למנצחת בין אנגליה לאיסלנד

   נבחרת צרפת העפילה היום (ראשון) אל רבע גמר יורו 2016 עם 1:2 מורט עצבים על נבחרת אירלנד. המארחת נקלעה לפיגור מוקדם כבר אחרי שתי דקות בעקבות הכשלה של פול פוגבה על שיין לונג. רובי בריידי הצליח להמם את האצטדיון בליון עם פנדל מדויק, המוקדם ביותר בתולדות היורו, כבר אחרי שתי דקות והכניס את דידייה דשאן להלם עם שערו השני בטורניר.

   הבחורים של מרטין אוניל הציגו את המשחק הטוב ביותר שלהם, דווקא אחרי מהפכה משמעותית בהרכב האירי. יכולת טובה של הוגו לוריס שמרה את הטריקולור בפיגור שער בודד עד המחצית כאשר הכניסה של קינסגלי קומאן הגבירה את הלחץ. אנטואן גריזמן היה שם ברגע האמת עבור דשאן ועם צמד בזק (57, 61) קטע את החלום האירי והמשיך את המסע הצרפתי לעבר התואר. צרפת תאלץ להסתדר בשלב הבא ללא אנגולו קאנטה ועדיל ראמי המוצהבים. צרפת תמתין למנצחת בין אנגליה לאיסלנד, אך היכולת של פוגבה היא ללא ספק נורת אזהרה לקראת ההמשך, גריזמן וקומאן נותרו בגדר המושיעים. האם זה מספיק עבור זכייה?