פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה
   • סיכום
   • אירועים
   • הרכבים
   • טבלאות

   יורו 2016: שוויץ וצרפת נפרדו ב-0:0 טוב לשתי הנבחרות

   בית א' ננעל כשהמארחת איבדה נקודות ראשונות, אבל גם כך הבטיחה את המקום הראשון בבית. פוגבה ופאייה המחליף בעטו למשקוף. שוויץ עלתה מהמקום השני

   גם שוויץ וגם צרפת ידעו מראש שתיקו ישרת את שתיהן במפגש ביניהן במחזור השלישי והאחרון בבית א' של יורו 2016. אז מה התוצאה שהן סיימו בה? כן, ניחשתם נכון, 0:0. משמעות התוצאה הזו היא שצרפת מסיימת את הבית, כצפוי, במקום הראשון עם 7 נקודות, ושוויץ שנייה עם 5.

   דידייה דשאן ערך חמישה שינויים בהרכב לעומת זה שפתח במשחק הקודם מול אלבניה כשאוליבייה ז'ירו, דימיטרי פאייה, אנגולו קאנטה, בלס מטוידי ואנתוני מרסיאל נותרו על הספסל. למרות זאת, צרפת שיחקה די בסדר בסך הכול, כשפול פוגבה לוקח עליו יותר מאשר במשחקים הקודמים וגם פוגש את המשקוף עם בעיטה אדירה. לקראת הסיום גם דימיטרי פאייה נעצר רק במשקוף אחרי בעיטה מצוינת. גם שוויץ נראתה בסך הכול בסדר, הניעה את הכדור כמו שצריך וגם ייצרה כמה מצבים, אבל לא הייתה מספיק חדה ובסופו של דבר זה נגמר ב-0:0, שכאמור משרת את שתי הנבחרות. האירועים המשעשעים של המשחק היו כשפוגבה רכב על בריל אמבולו במהלך המחצית הראשונה, שלל החולצות שנקרעו לשחקני שוויץ והכדור שהתפנצ'ר במהלך המחצית השנייה. בכל זאת היה עניין.

   צרפת תשחק בשמינית הגמר נגד אחת הנבחרות שתסיים במקום השלישי בבתים ג', ד' וה'. שוויץ תשחק בשמינית הגמר נגד מי שתסיים שנייה בבית ג', בו יכולות גרמניה, פולין וצפון אירלנד לסיים כסגניות.

   פול פוגבה שחקן נבחרת צרפת (ימין) מול בריל אמבולו שחקן נבחרת שוויץ (רויטרס)
   פוגבה רוכב על אמבולו

   בית א'

   קבוצה שערים
   1 צרפת 3 2 1 0 1-4 7
   2 שוויץ 3 1 2 0 1-2 5
   3 אלבניה 3 1 0 2 3-1 3
   4 רומניה 3 0 1 2 4-2 1