פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה
   • סיכום
   • אירועים
   • הרכבים
   • טבלאות

   יורו 2016: גרמניה ופולין נפרדו ב-0:0 מאכזב

   אלופת העולם סיפקה משחק חלש והתקשתה מאוד להגיע למצבים מול הגנה פולנית חזקה. שתי הנבחרות מובילות את בית ג' עם 4 נקודות ושתיהן עדיין לא ספגו, אבל קרובות להבטיח עלייה לשמינית הגמר

   אכזבה. כך, במילה אחת, אפשר לסכם את המשחק בין גרמניה לפולין הערב (חמישי) במסגרת המחזור השני בבית ג' של יורו 2016. השתיים נפרדו ב-0:0, שהיה הראשון בטורניר הנוכחי, במשחק מאכזב בעיקר מצד אלופת העולם גרמניה. שתי הקבוצות, שלא ספגו בשני המשחקים הראשונים של הטורניר, מוליכות את הבית שלהן עם 4 נקודות כל אחת והן עם סיכויים גבוהים מאוד להמשיך לשמינית הגמר.

   גרמניה אכזבה מאוד. הנבחרת של יואכים לב דווקא פתחה טוב והפעילה לחץ גדול על פולין ב-15-20 הדקות הראשונות, אבל לאט לאט הפולנים נכנסו לעניינים, הגיעו למספר מצבים מסוכנים מאוד ורק בזכות מזל גרמני ועוד הופעה מצוינת של ג'רום בואטנג, לא כבשו. המצב הטוב ביותר היה של ארקדיוש מיליק ממש בפתיחת המחצית השנייה, אבל הוא פספס במעט את הכדור ולא הצליח לנגוח משני מטר פנימה. המשחק הגרמני היה די תקוע. אלופת העולם ניסתה לתקוף בעיקר מצד שמאל ומיונאס הקטור (משחק טוב), אבל כמעט כל החלק הקדמי של הגרמנים היה במשחק לא טוב. תומאס מולר אכזב, כמו גם מריו גצה, מסוט אוזיל, יוליאן דראקסלר וגם טוני קרוס. סמי חדירה, שהיה מצוין במשחק הראשון, לא הבריק היום וספג צהוב מוקדם מאוד. אחת הבשורות הטובות מבחינת לב היא החזרה של מאטס הומלס למרכז ההגנה. הבלם, שהיה פצוע ולא שותף במשחק הראשון, חזר להרכב והיה טוב בסך הכול.

   בית ג' התרחישים לקראת מחזור הסיום

   גרמניה תעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון או השני, אם לא תפסיד לצפון אירלנד. אם תפסיד, תסיים במקום השני אם פולין תפסיד לאוקראינה בהפרש שווה או גבוה להפסד הגרמני.

   פולין תעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון או השני, אם גרמניה לא תפסיד לצפון אירלנד, או לחילופין, אם היא לא תפסיד לאוקראינה, שאיבדה סיכוי לעלות.

   צפון אירלנד תעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון או השני, אם תנצח את גרמניה.

   קשר נבחרת גרמניה סמי חדירה מכשיל את חלוץ נבחרת פולין ארקדיוש מיליק (רויטרס)
   חדירה מכשיל את מיליק

   בית ג'

   קבוצה שערים
   1 גרמניה 3 2 1 0 0-3 7
   2 פולין 3 2 1 0 0-2 7
   3 צפון אירלנד 3 1 0 2 2-2 3
   4 אוקראינה 3 0 0 3 5-0 0