פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

        לוח שידורי יורו 2016 המלא: היכן משודר כל משחק

        הגמר כבר ממש מעבר לפינה, ובעוד כמה ימים נדע מי מבין צרפת ופורטוגל תהיה האלופת אירופה. אז היכן נוכל לראות את משחק ההכרעה הגורלי ? הפרטים על לוח השידורים המלא של היורו

        לוח שידורי יורו 2016 המלא: היכן משודר כל משחק
        צילום: אורן יוסיפוביץ, עריכת וידאו: מרום שפיצר

        יורו 2016 הביא איתו תקופה של שכרון חושים לכל אוהד כדורגל, ואנחנו מביאים בפניכם את לוח השידורים המלא של הטורניר בטלוויזיה הישראלית.

        לא רק לוח שידורי יורו 2016: לוח המשחקים המלא

        שלבי הגמר

        רבע הגמר

        30.06.2016
        22:00, פולין - פורטוגל (ערוץ 10)

        01.07.2016
        22:00, ויילס - בלגיה (ערוץ 10)

        02.07.2016
        22:00, איטליה – גרמניה (ערוץ 1)

        03.07.2016
        22:00, צרפת – איסלנד (ערוץ 2)

        חצי הגמר

        06.07.2016
        22:00, פורטוגל – ויילס (ערוץ 10)

        07.07.2016
        22:00, גרמניה – צרפת (ערוץ 10)

        גמר

        10.07.2016
        22:00, פורטוגל – צרפת (ערוץ 2)

        כריסטיאנו רונאלדו רנאטו סאנצ'ס נבחרת פורטוגל חוגגים (רויטרס)
        כל הדרך לחצי הגמר. רונאלדו (צילום: AP)

        שלב הבתים

        10.06.2016
        22:00, צרפת – רומניה (ערוץ 10)

        11.06.2016
        16:00, אלבניה – שווייץ (ערוץ 1)
        19:00, וויילס – סלובקיה (ספורט1)
        22:00, אנגליה – רוסיה (ספורט1)

        12.06.2016
        16:00, טורקיה – קרואטיה (ספורט1)
        19:00, פולין – צפון אירלנד (ערוץ 2)
        22:00, גרמניה – אוקראינה (ערוץ 2)

        13.06.2016
        16:00, ספרד – צ'כיה (ערוץ 2)
        19:00, אירלנד – שבדיה (ערוץ 2)
        22:00, בלגיה – איטליה (ערוץ 2)

        14.06.2016
        19:00, אוסטריה – הונגריה (ערוץ 1)
        22:00, פורטוגל – איסלנד (ספורט2)

        15.06.2016
        16:00, רוסיה – סלובקיה (ספורט1)
        19:00, רומניה – שווייץ (ספורט1)
        22:00, צרפת – אלבניה (ספורט1)

        16.06.2016
        16:00, אנגליה – וויילס (ספורט2)
        19:00, אוקראינה – צפון אירלנד (ערוץ 1)
        22:00, גרמניה – פולין (ספורט2)

        17.06.2016
        16:00, איטליה – שבדיה (ספורט1)
        19:00, צ'כיה – קרואטיה (ספורט1)
        22:00, ספרד – טורקיה (ערוץ 10)

        18.06.2016
        16:00, בלגיה – אירלנד (ספורט1)
        19:00, איסלנד – הונגריה (ערוץ 1)
        22:00, פורטוגל – אוסטריה (ספורט1)

        19.06.2016
        22:00, שווייץ – צרפת (ערוץ 2)
        22:00, רומניה – אלבניה (ספורט2)

        20.06.2016
        22:00, סלובקיה – אנגליה (ספורט1)
        22:00, רוסיה – וויילס (ספורט1)

        21.06.2016
        19:00, אוקראינה – פולין (ספורט1)
        19:00, צפון אירלנד – גרמניה (ערוץ 2)
        22:00, קרואטיה – ספרד (ערוץ 2)
        22:00, צ'כיה – טורקיה (ספורט2)

        22.06.2016
        19:00, הונגריה – פורטוגל (ספורט1)
        19:00, אוסטריה – איסלנד (ערוץ 1)
        22:00, איטליה – אירלנד (ספורט1)
        22:00, שבדיה – בלגיה (ספורט2)