פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

    "גארת' בייל רוצה לעלות לטורניר גדול, והוא מרגיש שהנטל עליו"

    מגן נבחרת ויילס ניל טיילור התייחס להתמודדות של בייל עם הלחץ: "אני חושב שגארת' כבר רגיל לדברים האלה". נבחרת ויילס תנחת בישראל ביום חמישי בערב, ותצא מיציאה צדדית בנתב"ג

    "גארת' בייל רוצה לעלות לטורניר גדול, והוא מרגיש שהנטל עליו"
    קריינות: רענן ברנובסקי. עריכת וידאו: רן צימט

    נבחרת ויילס צפויה לנחות הערב (חמישי) בישראל לקראת משחקה ביום שבת נגד נבחרת ישראל באצטדיון בחיפה. רשות שדות התעופה ומשטרת ישראל הודיעו שעם נחיתתם, שחקני ויילס יצאו דרך יציאה צדדית בנמל התעופה בן גוריון ולתקשורת ולקהל הרחב לא תהיה גישה להגיע לשחקנים.

    לפני ההמראה התראיין מגן נבחרת ויילס ניל טיילור לתקשורת בארצות והתייחס ללחץ שמופעל על גארת' בייל, ועל הביקורת שספג לאחרונה בגלל יכולתו בריאל מדריד. "אני חושב שגארת' כבר רגיל לדברים האלה", אמר טיילור, "בייל שיחק במספיק משחקים גדולים כדי להתמודד עם הביקורות. ראיתם את המצלמות עוקבות אחריו באימון וזה כנראה יקרה גם בישראל, הכי חשוב שהוא כאן איתנו והוא נותן את כל כולו. בייל רוצה מאוד לעלות לטורניר גדול, כמו כולנו, והוא מרגיש שהנטל עליו, בגלל שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם".

    הכל לקראת צמד המשחקים של נבחרת ישראל:

    דה בראונה בראיון בלעדי: "מגיע לישראל להיות במקום שהיא נמצאת בו כרגע"

    בלתי אפשרי? כך אפשר לעצור את גארת' בייל

    כוכב בלגיה קווין דה בראונה בראיון בלעדי לוואלה ספורט

    דודו דהאן, שיודע דבר או שניים על בלגיה, מדבר בראיון

    ניר ביטון: "אנחנו לא פייבוריטים ולא נחותים מויילס"

    גארת' בייל שחקן נבחרת ויילס (GettyImages)
    רגיל לביקורות. בייל

    "כולנו יודעים שזה משחק קריטי בגלל ההזדמנות שנוצרה", הוסיף טיילור, "אנחנו רוצים לתת לוולשים הרגשה טובה, הם עודדו אותנו נגד בוסניה וקפריסין וזה עשה את ההבדל. הראגבי פופולרי בויילס, במיוחד בדרום, ואנחנו רוצים להחזיר את הכדורגל למרכז. ניצחון בישראל יעזור לנו לקראת המשחק נגד בלגיה ביוני".

    מגן סוונסי , נבחרת ויילס ניל טיילור (GettyImages , Julian Finney)
    רוצה להחזיר לאוהדים. טיילור